Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 61 (606 resultaten)

Dhr. Hette Abma

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: SGP
Oppositie
In dienst gegaan: mei 1981Uit dienst sinds: juni 1986 (5 jaar, 7 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1982 - 1987Dhr. Hette Abma, Raadslid, SGP, gemeente Putten1966 - 1969Dhr. Hette Abma, Raadslid, SGP, gemeente Gouda1963 - 1981Dhr. Hette Abma, Lid van de 2e kamer, SGP, Tweede Kamer

Dhr. Jan Achterstraat

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: september 1980Uit dienst sinds: maart 1983 (2 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1978 - 1980Dhr. Jan Achterstraat, Gedeputeerde, CDA, Provincie Noord-Holland

Dhr. Willem Albarda

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: SDAPIn dienst gegaan: september 1913Uit dienst sinds: augustus 1939 (25 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Wil Albeda

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: juni 1981Uit dienst sinds: september 1983 (2 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Tevens in 1977 enkele maanden lid van de Eerste Kamer.Aanverwant:1977 - 1981Dhr. Wil Albeda, Minister, ARP / CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)

Dhr. Frans Andriessen

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1980Uit dienst sinds: januari 1981 (1 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1977 - 1980Dhr. Frans Andriessen, Minister, CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1958 - 1967Dhr. Frans Andriessen, Statenlid, KVP, Provincie Utrecht1967 - 1977Dhr. Frans Andriessen, Lid van de 2e kamer, CDA, Tweede Kamer

Dhr. Anne Anema

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: Fractievoorzitter ARP (1925-1926,1929-1960)In dienst gegaan: september 1921Uit dienst sinds: september 1960 (39 jaar, 10 dagen in dienst geweest)

Dhr. Edward Asscher

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVDIn dienst gegaan: juni 2007Uit dienst sinds: juni 2011 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Joop Atsma

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2015 (2 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 26 juni 2017 is Joop Atsma ambassadeur van Dairy Valley.

Mevr. Martine Baaij-Timmerman

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: 50PLUS
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2017 (4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Martine Baaij-Timmerman was secretaris van 50PLUS.

Dhr. Joeke Baarda

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: juni 1987Uit dienst sinds: juni 2003 (15 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:heden Dhr. Joeke Baarda, Hoofdafdeling, gemeente Súdwest Fryslân1971 - 1987Dhr. Joeke Baarda, Statenlid, CDA Fryslan, Provincie Fryslân