Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 9 (81 resultaten)

Dhr. Gert Riphagen

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerder
Toelichting: Persvoorlichter Eerste Kamer.

Dhr. Luuk van Luijk

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2016 (2 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Mevr. Kim van Dooren

Functie: GriffierIn dienst sinds: januari 2004 (15 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Dhr. Remco Nehmelman

Functie: GriffierIn dienst sinds: oktober 2018 (10 maanden in dienst)

Dhr. Fred Bergman

Functie: GriffierIn dienst sinds: september 2011 (7 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.Werkzaamheden bij de Overheid:
Fred Bergman was eerder waarnemend plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Dhr. Warmolt de Boer

Functie: GriffierIn dienst sinds: juni 2008 (11 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Mevr. Nicki Pouw-Verweij

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: FvD
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Mevr. Annelien Bredenoord

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2018 tot januari 2019 wordt Annelien Bredenoord tijdelijk als Kamerlid vervangen (zwangerschapsverlof).

Mevr. Micky Adriaansens

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Mevr. Farah Karimi

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)