Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 2 van 9 (81 resultaten)

Dhr. Jan Anthonie Bruijn

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2012 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Europese Zaken (EUZA), Financiën (Fin.), Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW), Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf juli 2019 is Jan Anthonis Bruijn Kamervoorzitter van de Eerste Kamer.

In april 2018 is Jan Anthonie Bruijn informateur (verkenner) bij de gemeente Leidschendam-Voorburg.

Jan Anthonie Bruijn was in 2010 en 2012 voorzitter van de commissie die het VVD-verkiezingsprogramma schreef.

Dhr. Paul Cliteur

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: Fractievoorzitter FvD (2019-)
Politiek leider FvD
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Dhr. Ferd Crone

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Mevr. Mirjam de Blécourt-Wouterse

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Dhr. Warmolt de Boer

Functie: GriffierIn dienst sinds: juni 2008 (11 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Mevr. Margreet de Boer

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Mevr. Reina de Bruijn-Wezeman

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: maart 2017 (2 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Jeroen de Vries

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: FvD
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Dhr. Johan Dessing

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: FvD
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)

Dhr. Boris Dittrich

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: juni 2019 (2 maanden in dienst)