Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 7 van 8 (79 resultaten)

Dhr. Pim van Ballekom

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (8 maanden in dienst)

Dhr. Eric van der Burg

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 2020 is Eric van der Burg voorzitter van de Commissie voor de milieueffectrapportage.

Dhr. Lennart van der Linden

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: FvD
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: juni 2019 (8 maanden in dienst)

Dhr. Diederik van Dijk

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: SGP
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 9 maanden in dienst)

Mevr. Kim van Dooren

Functie: GriffierIn dienst sinds: januari 2004 (16 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Dhr. Roel van Gurp

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: juni 2019 (8 maanden in dienst)

Dhr. Alexander van Hattem

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Ton van Kesteren

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2017 (2 jaar, 11 maanden in dienst)

Dhr. Niek Jan van Kesteren

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hij is sinds 7 november 2017 vice-voorzitter van de CDA-fractie.

Dhr. Luuk van Luijk

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2016 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.