Overheid in Nederland

Europees Parlement (lijst van Nederlandse Europarlementariėrs) (Nederland)

Pagina 1 van 14 (134 resultaten)

Dhr. Wim Albers

Functie: Lid europees parlementIn dienst gegaan: januari 1974Uit dienst sinds: juni 1984 (10 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1973 - 1979Dhr. Wim Albers, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer1957 - 1973Dhr. Wim Albers, Wethouder, PvdA, gemeente Zutphen

Dhr. Jan Baas

Functie: Lid europees parlementIn dienst gegaan: januari 1963Uit dienst sinds: januari 1979 (16 jaar, 4 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jan Baas, Raadslid, SP, gemeente Zuidplas2004 - heden Dhr. Jan Baas, Burgemeester, PvdA, gemeente Enkhuizen1996 - 2003Dhr. Jan Baas, Burgemeester, PvdA, gemeente Wieringen1990 - 1996Dhr. Jan Baas, Wethouder, PvdA Beverwijk, gemeente Beverwijk1950 - 1958Dhr. Jan Baas, Statenlid, VVD, Provincie Overijssel1960 - 1981Dhr. Jan Baas, Lid van de 1e kamer, VVD, Eerste Kamer

Mevr. Nel Barendregt

Functie: Lid europees parlementPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: maart 1973Uit dienst sinds: juni 1973 (3 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:heden Mevr. Nel Barendregt, Ab-lid, PvdA, Hoogheemraadschap van Delfland1967 - 1977Mevr. Nel Barendregt, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Dhr. Bas Belder

Functie: Lid europees parlementPolitiek: SGP - Europa van Vrijheid en DemocratieIn dienst sinds: juli 1999 (17 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:Europa voor Vrijheid en Democratie.

SGP - Eurofractie
Europa van Vrijheid en Democratie
0032-2-2847270

Dhr. Cees Berkhouwer

Functie: Lid europees parlementPolitiek: VVDIn dienst gegaan: juli 1979Uit dienst sinds: juli 1984 (4 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1949 - 1961Dhr. Cees Berkhouwer, Raadslid, VVD Alkmaar, gemeente Alkmaar1956 - 1979Dhr. Cees Berkhouwer, Lid van de 2e kamer, VVD, Tweede Kamer

Dhr. Thijs Berman

Functie: Lid europees parlementPolitiek: PvdA - Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten (S&D)In dienst gegaan: juni 2004Uit dienst sinds: mei 2014 (9 jaar, 12 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Partij van de Europees-Sociaal Democraten.

Portefeuille:
Landbouwbeleid, de relatie tussen de EU en de Oekraine en regionale ontwikkeling. 


Dhr. Jan-Willem Bertens

Functie: Lid europees parlementPolitiek: D66In dienst gegaan: januari 1989Uit dienst sinds: juli 1999 (10 jaar, 6 maanden in dienst geweest)

Dhr. Bouke Beumer

Functie: Lid europees parlementPolitiek: ARPIn dienst gegaan: juli 1979Uit dienst sinds: juli 1994 (14 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1975 - 1979Dhr. Bouke Beumer, Lid van de 2e kamer, CDA, Tweede Kamer1968 - 1971Dhr. Bouke Beumer, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Oldambt1970 - 1975Dhr. Bouke Beumer, Statenlid, CDA, Provincie Groningen1966 - 1975Dhr. Bouke Beumer, Burgemeester, CDA, gemeente Oldambt

Dhr. Jaap Boersma

Functie: Lid europees parlementPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1967Uit dienst sinds: januari 1971 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1977 - 1978Dhr. Jaap Boersma, Lid van de 2e kamer, CDA, Tweede Kamer1971 - 1977Dhr. Jaap Boersma, Minister, ARP - CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)

Dhr. Louis Bontes

Functie: Lid europees parlementPolitiek: PVVIn dienst gegaan: juli 2009Uit dienst sinds: juni 2010 (10 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2010 - heden Dhr. Louis Bontes, Lid van de 2e kamer, Voor Nederland, Tweede Kamer