Overheid in Nederland

Europees Parlement (lijst van Nederlandse Europarlementariėrs) (Nederland)

Pagina 2 van 3 (29 resultaten)

Mevr. Sophie in 't Veld

Functie: Lid europees parlementPolitiek: D66 - Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa (ALDE).In dienst sinds: juni 2004 (16 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:Europese liberale en democratische partij.

Fractievoorzitter D66 - Eurofractie
Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa
0032-2-2847796

Mevr. Agnes Jongerius

Functie: Lid europees parlementPolitiek: Progressieve Alliantie van Socialisten en DemocratenIn dienst sinds: juli 2014 (6 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: PvdA

Dhr. Jeroen Lenaers

Functie: Lid europees parlementPolitiek: CDA - Europese Volkspartij (EVP)In dienst sinds: juli 2014 (6 jaar, 4 maanden in dienst)

Dhr. Toine Manders

Functie: Lid europees parlementPolitiek: CDAIn dienst sinds: juli 2019 (1 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot juni 2020 is Toine Manders Europarlementariër voor 50PLUS.

Mevr. Caroline Nagtegaal-van Doorn

Functie: Lid europees parlementPolitiek: VVD - Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa (ALDE)In dienst sinds: november 2017 (3 jaar, 11 dagen in dienst)
Toelichting: Nederland
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

Mevr. Kati Piri

Functie: Lid europees parlementPolitiek: Progressieve Alliantie van Socialisten en DemocratenIn dienst sinds: juli 2014 (6 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: PvdA

Mevr. Samira Rafaela

Functie: Lid europees parlementPolitiek: VVDIn dienst sinds: juli 2019 (1 jaar, 4 maanden in dienst)

Dhr. Rob Rooken

Functie: Lid europees parlementPolitiek: Forum voor DemocratieIn dienst sinds: juli 2019 (1 jaar, 4 maanden in dienst)

Mevr. Dorien Rookmaker

Functie: Lid europees parlementPolitiek: Fractie-OttenIn dienst sinds: februari 2020 (9 maanden in dienst)

Dhr. Rob Roos

Functie: Lid europees parlementPolitiek: Forum voor DemocratieIn dienst sinds: juli 2019 (1 jaar, 4 maanden in dienst)