Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 16 (156 resultaten)

Mevr. Fleur Agema

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Vanaf medio januari wordt Fleur Agema 4 maanden vervangen door Karen Gerbrands (zwangerschapsverlof). Tot mei 2015 is Fleur Agema vice-fractievoorzitter PVV.

Kabinet Rutte II (nov, 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Presidium, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport en Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Fleur Agema heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 34.943 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Presidium, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport' en 'Infrastructuur en Milieu'.

Telefoon: 070-3182211  

Fleur Agema (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 5910 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2003 - 2007Mevr. Fleur Agema, Statenlid, Fractie Agema, Provincie Noord-Holland

Dhr. Mustafa Amhaouch

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: januari 2016 (1 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (jan 2016 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Economische Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Mevr. Khadija Arib

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: maart 2007 (10 jaar, 0 dag in dienst)
Toelichting: Jan. 2016 - Mrt. 2017
Kamervoorzitter Tweede Kamer

Kabinet Rutte II (nov. 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa, Europese Veiligheids- en Defensie Assemblee, Europese Zaken, Koninkrijksrelaties, Parlementaire Assemblee van de Unie voor de Mediterrane Regio
Rijksuitgaven.

Khadija Arib is vervangend voorzitter bij de Tweede Kamer.

Okt 2010 - April 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Parlementaire Assemblee van de Unie voor de Mediterrane Regio, Presidium, Delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa, Jeugdzorg, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Europese Veiligheids- en Defensie Assemblee, 'Veiligheid en Justitie', 'Immigratie en Asiel' en 'tijdelijke commissie Lessen uit recente arbeidsmigratie'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Khadija Arib is voorzitter van de contactgroep Frankrijk.

In 2016 behaald kamerlid Khadija Arib de 4e positie bij de verkiezing Politicus van het Jaar (Eenvandaag).

12 september 2012
Kamerlid Khadija Arib heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 6.625 voorkeurstemmen.

Khadija Arib heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 5.121 voorkeurstemmen.

19 mei 1998 - 2006
Khadija Arib is lid van de Tweede Kamerlid der Staten-Generaal namens de Partij van de Arbeid (PvdA).

Khadija Arib is mede-oprichter van de Marokkaanse Vrouwenvereniging in Nederland.

Aanverwant:heden Mevr. Khadija Arib, Hoofdafdeling, gemeente Amsterdam

Mevr. Amma Asante

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2016 (5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (sept 2016 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Infrastructuur & Milieu, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Veiligheid en Justitie.

Dhr. Malik Azmani

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Defensie, Europese Zaken, Financiën, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie, Immigratie, Integratie en Asiel. Vanaf april 2016 ook de portefeuille 'integratie'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
De persvoorlichter van Malik Azmani is, in de Tweede Kamer, Pim van Strien (070-3182919; p.vanstrien@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker is Chantal Kok.

12 september 2012
Kamerlid Malik Azmani heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.874 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie en 'Immigratie en Asiel'.

Malik Azmani heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni):  1.605 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Malik Azmani, Raadslid, VVD, gemeente Ommen

Dhr. Farshad Bashir

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: januari 2006 (11 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / SP-woordvoerder / portefeuille:
Financiën, Rijksuitgaven, Strategisch Overleg Informatievoorziening, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)' en Infrastructuur en Milieu.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / SP-woordvoerder / portefeuille:
Financien, Rijksuitgaven, Strategisch Overleg informatievoorziening, Dierhouderij en 'Infrastructuur en Milieu'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In april 2016 geeft Farshad Bashir aan dat hij als Kamerlid stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.

12 september 2012
Kamerlid Farshad Bashir heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.065 voorkeurstemmen.

Farshad Bashir heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.303 voorkeurstemmen.

Bij de installatie in 2008 is Farshad Bashir het jongste Kamerlid ooit beedigd in de Tweede Kamer. Hij was 20 jaar oud.
Aanverwant:2006 - 2008Dhr. Farshad Bashir, Raadslid, SP Leeuwarden, gemeente Leeuwarden

Dhr. Harm Beertema

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet-Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Contactgroep België, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport' en Tijdelijke commissie ICT.

12 september 2012
Kamerlid Harm Beertema heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 433 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Contactgroep Belgie, Financien, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Rijksuitgaven, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie', Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport'.
Aanverwant:2011 - 2011Dhr. Harm Beertema, Statenlid, PVV Zuid-Holland, Provincie Zuid-Holland

Mevr. Salima Belhaj

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: januari 2016 (1 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (jan 2016 - mrt 2017)
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de NAVO-Assemblee, IPC GBVB/GVDB, Infrastructuur en Milieu, Wonen en Rijksdienst.

Mevr. Ybeltje Berckmoes-Duindam

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: november 2011 (5 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Mevrouw Berckmoes-Duindam is sinds september 2014 woordvoerder Maatschappelijke Opvang en Verslavingszorg. Haar persvoorlichter is Michiel Peters, 070-3182977; m.peters@tweedekamer.nl. De persoonlijk medewerker van Ybeltje Berckmoes-Duindam is Anne Marlijn Kalweit; a.kalweit@tweedekamer.nl.Werkzaamheden bij de Overheid:


In juni 2016 geeft Kamerlid Ybeltje Berckmoes aan dat ze stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.
         
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Financiën, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu.

De persvoorlichter van Ybeltje Berckmoes-Duindam is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl).

12 sept 2012
Kamerlid Ybeltje Berckmoes - Duindam heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.196 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)' en Jeugdzorg.

De persoonlijke medewerker van Ybeltje Berckmoes-Duindam is Tara Kolk.

Ybeltje Berckmoes-Duindam heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 935 voorkeurstemmen.

Eerder was Ybeltje Berckmoes-Duindam raadslid in de gemeente Den Helder.


Mevr. Vera Bergkamp

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Afspraken inplannen met Kamerlid Vera Bergkamp kan via Marja Flierman (m.flierman@tweedekamer.nl; 070-3182628).

De persoonlijke medewerker van Vera Bergkamp is Wim Tönissen (w.tonissen@tweedekamer.nl; 070-3182624).
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / D66-woordvoerder / portefeuille:
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

2012 - 2016
Portefeuille Tweede Kamer: Zorg (care), welzijn (jeugd, drugs & alcohol) en cultuur.

12 september 2012
Kamerlid Vera Bergkamp heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 15.387 voorkeurstemmen.