Overheid in Nederland

Partijvoorzitters Landelijke Partijen (Nederland)

Pagina 1 van 2 (13 resultaten)

Dhr. Pieter Alberda

Functie: VoorzitterPolitiek: Trots op NederlandIn dienst sinds: november 2011 (9 jaar, 10 maanden in dienst)

Dhr. Thierry Baudet

Functie: VoorzitterPolitiek: Forum voor DemocratieIn dienst sinds: november 2017 (3 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Thierry Baudet was bij de oprichting van de partij ook partijvoorzitter (september 2016).

Mevr. Katinka Eikelenboom

Functie: VoorzitterPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2019 (2 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Jan Nagel

Functie: VoorzitterPolitiek: 50PLUSIn dienst sinds: augustus 2020 (1 jaar, 1 maand in dienst)

Mevr. Anne-Marie Spierings

Functie: VoorzitterPolitiek: D66In dienst sinds: oktober 2018 (2 jaar, 11 maanden in dienst)

Dhr. Durk Stoker

Functie: VoorzitterPolitiek: Onafhankelijke Senaatsfractie (OSF)In dienst sinds: oktober 2017 (3 jaar, 11 maanden in dienst)

Dhr. Ruud van der Velden

Functie: VoorzitterPolitiek: Partij voor de DierenIn dienst sinds: oktober 2019 (1 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van november 2019 tot juni 2020 is Ruud van der Velden interim-voorzitter van de politieke partij, PvdD.

Mevr. Christianne van der Wal

Functie: VoorzitterPolitiek: VVDIn dienst sinds: november 2017 (3 jaar, 9 maanden in dienst)

Dhr. Marnix van Rij

Functie: VoorzitterPolitiek: CDAIn dienst sinds: april 2021 (5 maanden in dienst)
Toelichting: Interim-partijvoorzitter CDA

Mevr. Ankie van Tatenhove

Functie: VoorzitterPolitiek: ChristenUnieIn dienst sinds: april 2021 (5 maanden in dienst)