Overheid in Nederland

Partijvoorzitters Landelijke Partijen (Nederland)

Pagina 1 van 19 (188 resultaten)

Dhr. Piet Aalberse

Functie: VoorzitterPolitiek: KVPIn dienst gegaan: juni 1962Uit dienst sinds: maart 1968 (5 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:Partijvoorzitter KVP.

Mevr. Karin Adelmund

Functie: VoorzitterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: februari 1997Uit dienst sinds: augustus 1998 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:Partijvoorzitter PvdA. Aanverwant:2002 - 2005Mevr. Karin Adelmund, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer1998 - 2002Mevr. Karin Adelmund, Staatssecretaris, PvdA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1994 - 1998Mevr. Karin Adelmund, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Dhr. Piet Adema

Functie: VoorzitterPolitiek: ChristenUnieIn dienst sinds: april 2013 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:Partijvoorzitter ChristenUnie - CU.
Telefoon: 033-4226969  

Vanaf 2012 is Piet Adema lid van het landelijke bestuur van de ChristenUnie.

De ChristenUnie is in 2001 opgericht en is voorgekomen uit een fusie tussen RPF en GPV.

Aantal leden politieke vereniging
Op 1 januari 2016 heeft de ChristenUnie 23.398 leden (2015: 23.521 leden). In 2014 heeft de ChristenUnie 23.521 partijleden en in 2013 23.631. In 2012 heeft de ChristenUnie 24.701 leden. In 2007 waren er 27.683 leden lid van CU. In 2009 was het ledenaantal 26.745, in 2010 26.140 leden en in 2011 25.489 leden.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Piet Adema, Waarnemend burgemeester, ChristenUnie, gemeente Tynaarlo2011 - 2013Dhr. Piet Adema, Waarnemend burgemeester, ChristenUnie Achtkarspelen, gemeente Achtkarspelen2007 - 2011Dhr. Piet Adema, Gedeputeerde, GPV / ChristenUnie, Provincie Fryslân

Dhr. Jan Andriessen

Functie: VoorzitterPolitiek: KVPIn dienst gegaan: november 1946Uit dienst sinds: september 1953 (6 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:Partijvoorzitter KVP.

Dhr. Marcus Bakker

Functie: VoorzitterPolitiek: Communistische Partij Nederland - CPNIn dienst gegaan: januari 1967Uit dienst sinds: januari 1982 (15 jaar, 4 dagen in dienst geweest)

Dhr. Otto baron van Verschuer

Functie: VoorzitterPolitiek: CHUIn dienst gegaan: februari 1972Uit dienst sinds: november 1977 (5 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Partijvoorzitter CHU.

Aanverwant:1978 - 1979Dhr. Otto Baron van Verschuer, Waarnemend burgemeester, CHU, gemeente Wageningen1962 - 1978Dhr. Otto Baron van Verschuer, Statenlid, CHU, Provincie Gelderland

Dhr. Herman Bavinck

Functie: VoorzitterPolitiek: ARPIn dienst gegaan: april 1905Uit dienst sinds: oktober 1907 (2 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Partijvoorzitter ARP.


Mevr. Ria Beckers-de Bruijn

Functie: VoorzitterPolitiek: PPRIn dienst gegaan: januari 1974Uit dienst sinds: januari 1976 (2 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Aanverwant:1989 - 1993Mevr. Ria Beckers-de Bruijn, Lid van de 2e kamer, GroenLinks, Tweede Kamer

Dhr. Henk Beernink

Functie: VoorzitterPolitiek: CHUIn dienst gegaan: juli 1958Uit dienst sinds: maart 1966 (7 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Partijvoorzitter CHU.

Aanverwant:1967 - heden Dhr. Henk Beernink, Minister, CHU, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)

Dhr. Wiert Berghuis

Functie: VoorzitterPolitiek: ARPIn dienst gegaan: april 1956Uit dienst sinds: juni 1968 (12 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Partijvoorzitter ARP.

Aanverwant:1952 - 1970Dhr. Wiert Berghuis, Burgemeester, ARP, gemeente Kampen