Overheid in Nederland

Partijvoorzitters Landelijke Partijen (Nederland)

Pagina 1 van 2 (13 resultaten)

Dhr. Selçuk Öztürk

Functie: VoorzitterPolitiek: DENKIn dienst sinds: januari 2015 (5 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Voorzitter van 'Vereniging Politieke Beweging DENK'.

Dhr. Geert Wilders

Functie: VoorzitterPolitiek: PVVIn dienst sinds: september 2004 (15 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:Partijvoorzitter PVV.
pvv.publiek@tweedekamer.nl
Telefoon: 070-3185330

De PVV is voortgekomen uit een afsplitsing van de VVD. In 2012 is het ledenaantal van de PVV: 1.
Aanverwant:2010 - 2010Dhr. Geert Wilders, Raadslid, PVV Den Haag, gemeente Den Haag ( 's-Gravenhage)2004 - heden Dhr. Geert Wilders, Lid van de 2e kamer, PVV, Tweede Kamer2002 - 2004Dhr. Geert Wilders, Lid van de 2e kamer, VVD, Tweede Kamer

Mevr. Jannie Visscher

Functie: VoorzitterPolitiek: SPIn dienst sinds: december 2019 (5 maanden in dienst)

Mevr. Nelleke Vedelaar

Functie: VoorzitterPolitiek: PvdAIn dienst sinds: oktober 2017 (2 jaar, 8 maanden in dienst)

Mevr. Christianne van der Wal

Functie: VoorzitterPolitiek: VVDIn dienst sinds: november 2017 (2 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Ruud van der Velden

Functie: VoorzitterPolitiek: Partij voor de DierenIn dienst sinds: oktober 2019 (7 maanden in dienst)

Dhr. Durk Stoker

Functie: VoorzitterPolitiek: Onafhankelijke Senaatsfractie (OSF)In dienst sinds: oktober 2017 (2 jaar, 7 maanden in dienst)

Mevr. Anne-Marie Spierings

Functie: VoorzitterPolitiek: D66In dienst sinds: oktober 2018 (1 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Rutger Ploum

Functie: VoorzitterPolitiek: CDAIn dienst sinds: februari 2019 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Mevr. Katinka Eikelenboom

Functie: VoorzitterPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2019 (1 jaar, 2 maanden in dienst)