Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 128 (1.276 resultaten)

Dhr. Willem Aantjes

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1977Uit dienst sinds: november 1978 (1 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kamerlid Willem (Wim) Aantjes is in 1978 benoemd tot Politicus van het jaar (organisator: De Tijd).

Dhr. Harry Aarts

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: mei 1977Uit dienst sinds: september 1993 (16 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1965 - 1974Dhr. Harry Aarts, Burgemeester, CDA, gemeente Tilburg1953 - 1958Dhr. Harry Aarts, Raadslid, KVP, gemeente 's Hertogenbosch (Den Bosch)

Mevr. Ine Aasted Madsen-van Stiphout

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDAIn dienst gegaan: mei 2003Uit dienst sinds: november 2006 (3 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Ine Aasted Madsen - van Stiphout is lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 mei 2002 tot 29 januari 2003.

Ine Aasted Madsen - Van Stiphout is van 2008 - 2010 Kamerlid van het CDA.

Ine Aasted Madsen-van Stiphout (CDA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 5383 voorkeurstemmen.
Aanverwant:1998 - 2001Mevr. Ine Aasted Madsen-van Stiphout, Raadslid, CDA Landgraaf, gemeente Landgraaf

Dhr. Ron Abel

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie
In dienst gegaan: november 2006Uit dienst sinds: april 2008 (1 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Ron Abel (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1450 voorkeurstemmen.

Dhr. Hette Abma

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SGPIn dienst gegaan: mei 1963Uit dienst sinds: juni 1981 (18 jaar, 21 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1982 - 1987Dhr. Hette Abma, Raadslid, SGP, gemeente Putten1981 - 1986Dhr. Hette Abma, Lid van de 1e kamer, SGP, Eerste Kamer1966 - 1969Dhr. Hette Abma, Raadslid, SGP, gemeente Gouda

Dhr. Jan Achttienribbe-Buijs

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: september 1989Uit dienst sinds: mei 1994 (4 jaar, 7 maanden in dienst geweest)

Mevr. Karin Adelmund

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: mei 2002Uit dienst sinds: oktober 2005 (3 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1998 - 2002Mevr. Karin Adelmund, Staatssecretaris, PvdA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1997 - 1998Mevr. Karin Adelmund, Voorzitter, PvdA, Partijvoorzitters Landelijke Partijen1994 - 1998Mevr. Karin Adelmund, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Mevr. Karin Adelmund

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: mei 1994Uit dienst sinds: augustus 1998 (4 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Karin Adelmund was vice-voorzitter FNV (1985-1994)

1994 - 1997
Vice-voorzitter PvdA-fractie Tweede Kamer.

1997 - 1998
Partijvoorzitter van de PvdA.

2002 - 2005
Kamerlid van de Tweede Kamer (PvdA)
Aanverwant:2002 - 2005Mevr. Karin Adelmund, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer1998 - 2002Mevr. Karin Adelmund, Staatssecretaris, PvdA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1997 - 1998Mevr. Karin Adelmund, Voorzitter, PvdA, Partijvoorzitters Landelijke Partijen

Mevr. Fleur Agema

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 20
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov, 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Presidium, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport en Infrastructuur en Milieu.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Presidium, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport' en 'Infrastructuur en Milieu'.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Fleur Agema (PVV) 71.229 voorkeurstemmen. Fleur Agema is met voorkeurstemmen gekozen.
         
Vanaf medio januari wordt Fleur Agema 4 maanden vervangen door Karen Gerbrands (zwangerschapsverlof). Tot mei 2015 is Fleur Agema vice-fractievoorzitter PVV.

12 september 2012
Fleur Agema heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 34.943 voorkeurstemmen.

Telefoon: 070-3182211  

Fleur Agema (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 5910 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2003 - 2007Mevr. Fleur Agema, Statenlid, Fractie Agema, Provincie Noord-Holland

Mevr. Sjouke Akkerman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: juni 1991Uit dienst sinds: mei 1994 (2 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1994 - 2014Mevr. Sjouke Akkerman, Raadslid, PvdA, gemeente Smallingerland