Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 16 (155 resultaten)

Mevr. Judith Tielen

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: oktober 2017 (1 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Duitsland, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Infrastructuur en Waterstaat, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Mevr. Chantal Nijkerken-de Haan

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
Aantal stemmen: 2.012 in 2012In dienst sinds: maart 2015 (4 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Contactgroep België, Contactgroep Duitsland, Economische Zaken en Klimaat, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Kabinet Rutte II (mrt 2015 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Chantal Nijkerken-de Haan (VVD) 12.761 voorkeurstemmen. 

Dhr. Martin Wörsdörfer

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: maart 2017 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Defensie, Economische Zaken en Klimaat, Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Martin Wörsdörfer (VVD) 1.370 voorkeurstemmen. 

Dhr. Erik Ziengs

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: juni 2010 (9 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Commissie voor de Werkwijze, Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Financiën, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Erik Ziengs is ondervoorzitter van de Algemene kamercommissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Financiën, Rijksuitgaven, Dierhouderij, Koninkrijksrelaties, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)'.

De persvoorlichter van Erik Ziengs is, in de Tweede Kamer, Peter Valstar (070-3182864; p.valstar@tweedekamer.nl).
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Erik Ziengs (VVD) 5.810 voorkeurstemmen. 

12 september 2012
Kamerlid Erik Ziengs heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 8.948 voorkeurstemmen.

Erik Ziengs heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 8.092 voorkeurstemmen.

Mevr. Bente Becker

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: maart 2017 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Financiën, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Koninkrijksrelaties, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 3 juli 2019 tot 12 oktober 2019 wordt Bente Bekker tijdelijk als Tweede Kamerlid vervangen (zwangerschapsverlof).

Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Bente Bekker (VVD) 4.288 voorkeurstemmen. 

Dhr. Hayke Veldman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: oktober 2017 (1 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Contactgroep Duitsland, Economische Zaken en Klimaat, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Dhr. Remco Dijkstra

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: september 2012 (6 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep België, Contactgroep Duitsland, Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Infrastructuur & Waterstaat en Koninkrijksrelaties.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep België, Rijksuitgaven, Jeugdzorg, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu.

De persvoorlichter van Remco Dijkstra is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van Remco Dijkstra is Marieke Smits (m.smits@tweedekamer.nl, 070-3182910). Adinda Lodders was eerder persoonlijk medewerker van Remco Dijkstra (2012-2015).
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Remco Dijkstra  (VVD) 1.381 voorkeurstemmen. 

12 september 2012
Kamerlid Remco Dijkstra heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 1.130 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2011Dhr. Remco Dijkstra, Raadslid, VVD, gemeente Buren2011 - 2012Dhr. Remco Dijkstra, Statenlid, VVD Gelderland, Provincie Gelderland

Dhr. Albert van den Bosch

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: maart 2017 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Contactgroep België, Contactgroep Frankrijk, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Defensie, Delegatie naar de NAVO-Assemblee, Delegatie naar de OVSE-Assemblee, Europese Zaken, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Albert van den Bosch (VVD) 1.421 voorkeurstemmen. 

Mevr. Helma Lodders

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: juni 2010 (9 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Economische Zaken en Klimaat, Financiën, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Helma Lodders is ondervoorzitter van de algemene Kamercommissie voor Wonen en Rijksdienst (bestuur).

Kabinet Rutte I (okt 2010 - april 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

De persvoorlichter van Helma Lodders is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl) t.a.v. Landbouw en Kiki Olde Kalter (070-3182880; k.oldekalter@tweedekamer.nl) t.a.v. pensioenen. De persoonlijke medewerker van Helma Lodders is Margje Knaapen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Helma Lodders (VVD) 5.459 voorkeurstemmen. 
 
12 september 2012
Kamerlid Helma Lodders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.734 voorkeurstemmen.

Helma Lodders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.630 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2002 - 2008Mevr. Helma Lodders, Wethouder, VVD, gemeente Zeewoldeheden Mevr. Helma Lodders, Ab-lid, VVD Flevoland, Provinciale Bestuurders Politieke Partijen

Dhr. Wybren van Haga

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: oktober 2017 (1 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.