Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 12 van 16 (156 resultaten)

Dhr. Harry van Bommel

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: mei 1998 (18 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (sept. 2012 - mrt. 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Presidium, Commissie voor de Werkwijze, Contactgroep Verenigd Koninkrijk en Koninkrijksrelaties.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Presidium, Commissie voor de Werkwijze, lid van de Contactgroep Verenigd Koninkrijk en de Koninkrijksrelaties.
Werkzaamheden bij de Overheid:


In augustus 2016 geeft Harry van Bommel aan dat hij stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017.

12 september 2012
Kamerlid Harry van Bommel heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 10.021 voorkeurstemmen.

Harry van Bommel heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 15.956 voorkeurstemmen.

Harry van Bommel (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 14221 voorkeurstemmen.

Aanverwant:1994 - 1998Dhr. Harry van Bommel, Raadslid, SP Amsterdam, gemeente Amsterdam

Dhr. Jos van de Wiel

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2007 (9 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Adjunct-Griffier Parlementaire Enquetecommissie Financieel Stelstel, Tweede Kamer.

2007 - 2010
Adjunct-Griffier commissie SZW / commissie Rijksuitgaven, Tweede Kamer.

Dhr. Tjeerd van Dekken

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.

Tjeerd van Dekken is ondervoorzitter van de ondervoorzitter van de vaste kamercommissie voor Infrastructuur en Milieu.



12 september 2012
Kamerlid Tjeerd van Dekken heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 5.176 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille: 
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu, Immigratie en Asiel.

Tjeerd van Dekken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.958 voorkeurstemmen.


Mevr. Brigitte van der Burg

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: oktober 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: In juni 2016 geeft Kamerlid Brigitte van der Burg aan dat ze stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Veiligheid en Justitie, Infrastructuur en Milieu, Immigratie, Integratie en Asiel.

Brigitte van der Burg is voorzitter van de commissie Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW).

De persvoorlichter van Brigitte van der Burg is, in de Tweede Kamer, Jacek Magala (070-3182977; j.magala@tweedekamer.nl).

12 september 2012
Kamerlid Brigitte van de Burg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.303 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid & Justitie en Koninkrijksrelaties.

Brigitte van der Burg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.686 voorkeurstemmen.

Brigitte van der Burg (VVD) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 16195 voorkeurstemmen.


Dhr. Mark van der Leeden

Functie: GriffieIn dienst sinds: oktober 2010 (6 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Griffier van de Vaste Commissie voor Binnenlandse Zaken, Tweede Kamer

2002
Griffier van de Vaste Commissie voor Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer (Tweede Kamer).

Dhr. Roald van der Linde

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: november 2012 (4 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
De persvoorlichter van Roald van der Linde is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl). De politieke medewerker van Roald van der Linde is Evelien van Riel.

De persoonlijke medewerker van Roald van der Linde was Tabitha Mann (t.mann@tweedekamer.nl, 070-3182860). Zij was dit van 2013 tot 2015.

Roald van der Linde heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2012 (12 september): 857 voorkeurstemmen.

Dhr. DaniŽl van der Ree

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: september 2016 (5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Economische Zaken, Europese Zaken, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Wonen en Rijksdienst.

Dhr. Kees van der Staaij

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter SGP (2010-)
Politiek leider SGP
Lijsttrekker SGP (2017)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 1998 (18 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Fractievoorzitter SGP, Tweede Kamer.

SGP - Tweede Kamerfractie
Postbus 20018
2500 EA Den Haag
070-3183845
SGP@tweedekamer.nl / voorlichting@sgp.nl

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder SGP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport', Commissie voor de Werkwijze, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

De persvoorlichter van Kees van der Staaij is Henk Goudriaan (wgoudriaan@sgp.nl, 010-7200777).


12 september 2012
Kamerlid Kees van der Staaij heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 182.189 voorkeurstemmen. 

Okt 2010 - Apr 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder SGP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Financiën, Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Jeugdzorg, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Commissie voor de Werkwijze, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur & Milieu en Immigratie en Asiel.

Kees van der Staaij heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 152.493 voorkeurstemmen.

Kees van der Staaij (SGP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 5878 voorkeurstemmen.


Dhr. Tony van Dijck

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Financiën en Rijksuitgaven.




12 september 2012
Tony van Dijck heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 590 stemmen

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / woordvoerder / portefeuille:
Financiën, Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)'.


Dhr. Jasper van Dijk

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Kunstcommissie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap' en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

12 september 2012
Kamerlid Jasper van Dijk heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.506 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:  
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Kunstcommissie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap' en 'Immigratie en Asiel'.

Jasper van Dijk heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.785 voorkeurstemmen.

Jasper van Dijk (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1372 voorkeurstemmen.