Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 13 van 16 (156 resultaten)

Dhr. Henk van Gerven

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: december 2006 (10 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie' en 'Infrastructuur en Milieu'.

Henk van Gerven (SP) is ondervoorzitter van de vaste kamercommissie voor Rijksuitgaven.

12 september 2012
Kamerlid Henk van Gerven heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.111 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Rijksuitgaven, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Henk van Gerven heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.776 voorkeurstemmen.

Henk van Gerven (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 807 voorkeurstemmen.

Aanverwant:1996 - 2002Dhr. Henk van Gerven, Raadslid, SP Oss, gemeente Oss

Dhr. Jeffrey van Haaster

Functie: GriffieIn dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Adjunct-Griffier Europese Zaken, Tweede Kamer.
Aanverwant:2010 - heden Dhr. Jeffrey van Haaster, Raadslid, D66, gemeente Leiden

Dhr. Sybrand van Haersma Buma

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2010-)
Politiek leider CDA
Lijsttrekker CDA (2017)
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: mei 2002 (14 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille: Bouwbegeleidingscommissie en Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten.

Kabinet Rutte I - 21 zetels (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille: Bouwbegeleidingscommissie, Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten.
Werkzaamheden bij de Overheid:

 
Sybrand van Haersma Buma is CDA-Fractievoorzitter Tweede Kamer.


CDA - Tweede Kamerfractie
Plein 2
Postbus 20018
2500 EA Den Haag
070-3183020
cda@tweedekamer.nl

Afspraken inplannen met Kamerlid Sybrand van Haersma Buma kan via Ilse Mols (E.Mols@tweedekamer.nl; 070-3183020).

De persvoorlichter van Sybrand van Haersma Buma is Bart van den Brink: b.vdbrink@tweedekamer.nl, 070-3182507 / 06-15038226.

Op 2 april 2016 wordt Sybrand van Haersma Buma door het CDA-bestuur voorgedragen als lijsttrekker voor het CDA bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2007.

12 september 2012
Kamerlid Sybrand van Haersma Buma heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 517.397 voorkeurstemmen.

Sybrand van Haersma Buma heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 850 voorkeurstemmen. 

Sybrand van Haersma Buma (CDA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 811 voorkeurstemmen.

 

Aanverwant:2002 - 2002Dhr. Sybrand van Haersma Buma, Raadslid, CDA Leidschendam-Voorburg, gemeente Leidschendam-Voorburg

Dhr. Martijn van Helvert

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: november 2014 (2 jaar, 3 maanden in dienst)
Portefeuille: Mobiliteit, Infrastructuur, Verkeer en VervoerToelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Infrastructuur en Milieu (mobiliteit, infrastructuur, openbaar vervoer, luchtvaart, mainports, vaarwegen/binnenvaart).

Dhr. Joram van Klaveren

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Voor Nederland
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot 20 juni 2014 lid van de fractie Bontes / Van Klaveren. Tot 21 maart 2014 was Joram van Klaveren Tweede Kamerlid van de PVV.

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Veiligheid en Justitie en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

12 september 2012
Kamerlid Joram van Klaveren heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 581 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Immigratie en Asiel.
Aanverwant:2011 - heden Dhr. Joram van Klaveren, Statenlid, Fractie Joram van Klaveren, Provincie Flevoland

Dhr. Roelof van Laar

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2013 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies / PvdA-woordvoerder / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Sociale zaken en Werkgelegenheid, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport', Commissie voor de Werkwijze, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Koninkrijksrelaties, 'Wonen en Rijksdienst' en 'Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking'.
Aanverwant:2013 - 2013Dhr. Roelof van Laar, Raadslid, PvdA, Tweede Kamer2006 - 2012Dhr. Roelof van Laar, Raadslid, PvdA Leiden, gemeente Leidenheden Dhr. Roelof van Laar, 0, Lobbyisten Den Haag

Dhr. Paul van Meenen

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Paul van Meenen is ondervoorzitter van de vaste kamercommissie Koninkrijksrelaties.

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille: 
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Commissie voor de Werkwijze, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie en lid van de Tijdelijke commissie ICT.

Afspraken inplannen met Kamerlid Paul van Meenen kan via Marianne Pont (m.pont@tweedekamer.nl; 070-3182632).

2012 - 2016
Portefeuille Tweede Kamer: Onderwijs, Wetenschap en commissie vd werkijze.

12 september 2012
Kamerlid Paul van Meenen heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.802 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2002 - 2012Dhr. Paul van Meenen, Raadslid, D66 Leiden, gemeente Leiden

Mevr. Anouchka van Miltenburg

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: januari 2003 (14 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Anouchka van Miltenburg is lid van de volgende commissies in de Tweede Kamer: Gemengde commissie van Afstemming en Advies voor de griffie Internationale Betrekkingen, Presidium en Commissie voor de Werkwijze.

Anouchka van Miltenburg is voorzitter van de kamercommissie voor de Werkwijze.

Anouchka van Miltenburg is het langstzittende VVD-Tweede Kamerlid.
Werkzaamheden bij de Overheid:


De persvoorlichter van Anouchka van Miltenburg is Laura Huisman (laura.huisman@tweedekamer.nl, 070-3182872; alleen voor VVD-aangelegenheden). Voor persvragen kunt u een e-mail sturen naar persvoorlichting@tweedekamer.nl

In mei 2016 geeft Anouchka van Miltenburg aan dat ze als Kamerlid stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.
    
Van 25 september 2012 tot 12 december 2015 is Anouchka van Miltenburg Kamervoorzitter van de Tweede Kamer.

12 september 2012
Kamerlid Anouchka van Miltenburg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 13.677 voorkeurstemmen.

2010 - 2012
Anouchka van Miltenburg is vice-fractievoorzitter van de VVD-fractie in de Tweede Kamer.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Defensie, Gemengde commissie van Afstemming en Advies voor de griffie Internationale Betrekkingen, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)' en Contactgroep Verenigd Koninkrijk.

Anouchka van Miltenburg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.772 voorkeurstemmen en is vice-fractievoorzitter VVD.

Anouchka van Miltenburg (VVD) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1943 voorkeurstemmen.


Dhr. Michiel van Nispen

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: april 2014 (2 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot april 2014 was Michiel van Nispen partijmedewerker van de SP landelijk.

Dhr. Foort van Oosten

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies / VVD-woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep België, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Jeugdzorg, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Veiligheid en Justitie, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Immigratie, Integratie en Asiel.

De persvoorlichter van Foort van Oosten is, in de Tweede Kamer, Pim van Strien (070-3182919; p.vanstrien@tweedekamer.nl).


12 september 2012
Kamerlid Foort van Oosten heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 634 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2011 - 2012Dhr. Foort van Oosten, Wethouder, VVD Schiedam, gemeente Schiedam