Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 14 van 16 (156 resultaten)

Dhr. Ronald van Raak

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: december 2006 (10 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Presidium, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Commissie voor de Werkwijze, Veiligheid en Justitie en Koninkrijksrelaties.



12 september 2012
Kamerlid Ronald van Raak heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 4.527 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Presidium, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Commissie voor de Werkwijze, Veiligheid en Justitie en Koninkrijksrelaties.

Ronald van Raak heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.583 voorkeurstemmen.

In 2007 behaalde Ronald van Raak (SP) de derde positie bij de verkiezing 'politiek talent van het jaar'.

Ronald van Raak (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1729 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2003 - 2006Dhr. Ronald van Raak, Lid van de 1e kamer, SP, Eerste Kamer

Mevr. Liesbeth van Tongeren

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Groenlinks
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2015 is Liesbeth van Tongeren genomineerd voor groenste politicus van Nederland.

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder GroenLinks-fractie / portefeuille:
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Veiligheid en Justitie, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie', 'Infrastructuur en Milieu', 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

De perswoordvoerders van Kamerlid Liesbeth van Tongeren zijn Els Klein Hofmeijer (e.kleinhofmeijer@tweedekamer.nl, 06 - 118 440 51) en Diederik ten Cate (d.tcate@tweedekamer.nl; 06 - 502 314 39). De persoonlijke medewerker van Kamerlid Liesbeth van Tongeren is Willemijn Bosch (w.boss@tweedekamer.nl, 070-318 36 66).

12 september 2012
Kamerlid Liesbeth van Tongeren heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 10.205 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - April 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder GroenLinks-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Liesbeth van Tongeren heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.637 voorkeurstemmen.
Aanverwant:1994 - 2002Mevr. Liesbeth van Tongeren, Raadslid, GroenLinks Oostzaan, gemeente Oostzaan

Mevr. Madeleine van Toorenburg

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: maart 2007 (10 jaar, 0 dag in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Immigratie, Integratie en Asiel.

Madeleine van Toorenburg is ondervoorzitter van de vaste kamercommissie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).

De persvoorlichter van Madeleine van Toorenburg is Lukas van Fessem: l.vfessem@tweedekamer.nl; 06-30579121.

12 september 2012
Kamerlid Madeleine van Toorenburg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.558 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte 1 (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Jeugdzorg, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie.

Madeleine van Toorenburg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.126 voorkeurstemmen.

Madeleine van Toorenburg (CDA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 636 voorkeurstemmen.

Mevr. Stientje van Veldhoven-van der Meer

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Karin van Veldhoven - Van der Meer is fractiesecretaris D66 Tweede Kamer.


Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:
Contactgroep Frankrijk, Financiën, Presidium, Rijksuitgaven, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Afspraken inplannen met Kamerlid Van Veldhoven kan via Marianne Pont (m.pont@tweedekamer.nl; 070-3182632). Persvragen voor Kamerlid Van Veldhoven-Van der Meer kunnen gesteld worden aan woordvoerder Coen Brummer (06-52447602).

2012 - 2016
Portefeuille: Infrastructuur & Milieu, natuur en energie.

12 september 2012
Kamerlid Stientje van Velhoven - van der Meer heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 71.170 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Europese Zaken, Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Stientje van Veldhoven-van der Meer heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.441 voorkeurstemmen.

1997-1999
Stientje van Veldhoven - van der Meer was persoonlijke medewerker van Elly Plooij (VVD-lid Europees Parlement).

Dhr. Roland van Vliet

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter Fractie Van Vliet
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Roland van Vliet is fractievoorzitter. Tot 20 maart is Roland van Vliet Tweede Kamerlid voor de PVV.        

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Financiën, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.

Roland van Vliet is voorzitter van de contactgroep Duitsland en voorzitter van de parlementaire enquetecommissie die de misstanden bij woningcorporaties onderzoek.

12 september 2012
Kamerlid Ronald van Vliet heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.113 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Financiën, Rijksuitgaven, Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)'.
Aanverwant:2011 - 2011Dhr. Roland van Vliet, Statenlid, PVV, Provincie Limburg

Dhr. Steven van Weyenberg

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille: 
Contactgroep België, Financiën, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Immigratie, Integratie en Asiel.

Afspraken inplannen met Kamerlid Steven van Weyenberg kan via Jeanette Beumer (j.beumer@tweedekamer.nl; 070-3183655).


2012 - 2016
Portefeuille Tweede Kamer: Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

12 september 2012
Kamerlid Steven van Weyenberg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 989 voorkeurstemmen.

Dhr. Jeroen van Wijngaarden

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 41
In dienst sinds: juli 2014 (2 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Veiligheid en Justitie.

De persoonlijke medewerker van Jeroen van Wijngaarden is Sander van Haarlem.

Dhr. Hayke Veldman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2014 (2 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II.
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille: 
Binnenlandse Zaken, Economische Zaken, Financiën, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu, Wonen en Rijksdienst.
Aanverwant:2006 - 2014Dhr. Hayke Veldman, Raadslid, VVD, gemeente Nijmegenheden Dhr. Hayke Veldman, Beleidsmedewerker, gemeente Eindhoven

Mevr. Tamara Venrooy-van Ark

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Europese Zaken, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Immigratie, Integratie en Asiel.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Jeugdzorg, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Immigratie en Asiel.

Tamara Venrooy - van Ark is vice-fractievoorzitter namens de VVD.

De persvoorlichter van Tamara Venrooy-van Ark is Laura Huisman (laura.huisman@tweedekamer.nl, 070-3182872)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tamara van Ark leidt de VVD-campagne voor de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017.

12 september 2012
Kamerlid Tamara Venrooy - van Ark heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 4.343 voorkeurstemmen.

Tamara Venrooy-van Ark heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.741 voorkeurstemmen.


Dhr. Kees Verhoeven

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Afspraken inplannen met Kamerlid Kees Verhoeven kan via Annick Oerlemans (a.oerlemans@tweedekamer.nl; 070-3183620).

2012 - 2016
Portefeuille Tweede Kamer: ELI (exclusief Landbouw, Natuur en Energie), media, auteursrecht, ICT, wonen en voorzitter Cie Huizenprijzen.

12012
Kamerlid Kees Verhoeven heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen (12 september): 3.594 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Financiën, Rijksuitgaven, Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Kees Verhoeven heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 953 voorkeurstemmen.