Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 15 van 16 (156 resultaten)

Mevr. Roos Vermeij

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Fractiesecretaris PvdA.

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerde PvdA-fractie / portefeuille:
Financiën, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg, Tijdelijke commissie onderzoek financieel stelsel, Parlementaire enquêtecommissie financieel stelsel.

Kabinet Rutte 1 (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerde PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Financiën, Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Jeugdzorg, Tijdelijke commissie onderzoek financieel stelsel, Veiligheid & Justitie en lid van de Parlementaire enquêtecommissie financieel stelsel
Werkzaamheden bij de Overheid:
In augustus 2016 geeft Roos Vermeij aan dat ze als Kamerlid stopt bij de TK-verkiezingen 2017.

12 september 2012
Kamerlid Roos Vermeij heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.370 voorkeurstemmen.

Roos Vermeij heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 864 voorkeurstemmen.

Roos Vermeij (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1845 voorkeurstemmen.

Mevr. Joyce Vermue

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2015 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Milieu, Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Veiligheid en Justitie, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 22 september 2015 tot 5 november 2015 was Joyce Vermue waarnemend Tweede Kamerlid (i.v.m. zwangerschap Manon Fokke).

Mevr. Barbara Visser

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

De persvoorlichter van Barbara Visser is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl).


12 september 2012
Kamerlid Barbara Visser heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.509 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2012Mevr. Barbara Visser, Wethouder, VVD Zaanstad, gemeente Zaanstad2006 - 2010Mevr. Barbara Visser, Raadslid, VVD, gemeente Zaanstad

Dhr. JoŽl Voordewind

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Christenunie
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2006 (10 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder ChristenUnie-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Presidium, Jeugdzorg, Commissie voor de Werkwijze, Koninkrijksrelaties en 'Immigratie, Integratie en Asiel.

Afspraken met kamerlid Joël Voordewind kunt u maken via Jacobien Doornbos: j.doornbos@tweedekamer.nl.

12 september 2012
Kamerlid Joël Voordewind heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 13.877 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder ChristenUnie-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Europese Zaken, Jeugdzorg, Koninkrijksrelaties, Immigratie en Asiel

Joël Voordewind heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.813 voorkeurstemmen.

Joel Voordewind (ChristenUnie) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1849 voorkeurstemmen.
        

Mevr. Linda Voortman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: oktober 2012 (4 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder GroenLinks-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg
Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Veiligheid en Justitie, Immigratie, Integratie en Asiel.

Linda Voortman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2012 (12 september): 4.477 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2012Mevr. Linda Voortman, Lid van de 2e kamer, Groenlinks, Tweede Kamer2002 - 2008Mevr. Linda Voortman, Raadslid, GroenLinks Groningen, gemeente Groningen

Dhr. Jan Vos

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Financiën, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:

 
In december 2016 geeft Jan de Vos aan dat hij als Tweede Kamerlid stopt bij de verkiezingen in maart 2017.

12 september 2012
Kamerlid Jan Vos heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 508 voorkeurstemmen.

Jan Vos heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 447 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jan Vos, Raadslid, D66, gemeente Oegstgeest2008 - heden Dhr. Jan Vos, Wethouder, PvdA, gemeente Marum

Mevr. Renata Voss

Functie: GriffierIn dienst sinds: september 2015 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Griffier Tweede Kamer.

Dhr. Ronald Vuijk

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: november 2012 (4 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Koninkrijksrelaties, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking.

De persvoorlichter van Ronald Vuijk is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker is Moasoumah Hosseini.

Ronald Vuijk heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2012 (12 september): 204 voorkeurstemmen.

Ronald Vuijk heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 247 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2011Dhr. Ronald Vuijk, Raadslid, VVD, gemeente Delft

Dhr. Geert Wilders

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter PVV
Politiek leider PVV
Lijsttrekker PVV (2017)
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: september 2004 (12 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Geert Wilder is fractievoorzitter PVV, Tweede Kamer.
Geert Wilder is Politiek leider PVV

Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten en lid van de Delegatie naar de OVSE-Assemblee.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten en Delegatielid Delegatie naar de OVSE-Assemblee.
Werkzaamheden bij de Overheid:


PVV - Tweede Kamerfractie
Postbus 20018
2500 EA Den Haag
070-3182211

Tot februari 2016 is Michael Heemels de woordvoerder van Geert Wilders.
  
In 2015 is Geert Wilders benoemd tot politicus van het jaar (Eenvandaag).

De persoonlijke medewerker van Geert Wilders is Paul Belien. Tot april 2014 was Stephan Janssen beleidsmedewerker van Geert Wilders.

In 2016, 2015 en 2013 is Geert Wilders verkozen tot Politicus van het Jaar, door EenVandaag.

In 2012 staat Geert Wilders (PVV) op de derde plaats, bij Maurice de Hond, voor verkiezing 'politicus van het jaar' 

12 september 2012
Kamerlid Geert Wilders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 886.314 voorkeurstemmen.

In 2010 is Geert Wilders (PVV), door Eénvandaag, benoemd tot politicus van het jaar.

In 2007, 2008 en 2009 is Geert Wilders, door Eénvandaag, benoemd tot slechtste politicus van het jaar.

In 2007 is Tweede Kamerlid Geert Wilders (PVV) benoemd tot Nederlands politicus van het jaar. In 2007 is Tweede Kamerlid Geert Wilders, door alle parlementsleden, benoemd tot slechtste politicus van het jaar.  

Geert Wilders (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 566197 voorkeurstemmen.

2004
Geert Wilders verlaat de VVD-fractie en vormt Groep Wilders (nu PVV) in de Tweede Kamer.

1998
Geert Wilders is VVD-Kamerlid. 

Aanverwant:2010 - 2010Dhr. Geert Wilders, Raadslid, PVV Den Haag, gemeente Den Haag ( 's-Gravenhage)2004 - heden Dhr. Geert Wilders, Voorzitter, PVV, Partijvoorzitters Landelijke Partijen2002 - 2004Dhr. Geert Wilders, Lid van de 2e kamer, VVD, Tweede Kamer

Mevr. Agnes Wolbert

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: juni 2006 (10 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Defensie, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Agnes Wolbert is voorzitter van de vaste kamercommissie voor Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW).

12 september 2012
Kamerlid Agnes Wolbert heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 5.207 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Defensie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)' en Koninkrijksrelaties.

Agnes Wolbert heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.204 voorkeurstemmen.

Agnes Wolbert (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 2359 voorkeurstemmen.