Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 2 van 16 (156 resultaten)

Dhr. Roelof Bisschop

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SGP
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: De persvoorlichter van Roelof Bisschop is Henk Goudriaan (wgoudriaan@sgp.nl, 010-7200777).Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SGP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Financiën, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Presidium, Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid', 'Veiligheid en Justitie', Koninkrijksrelaties, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie', 'Infrastructuur en Milieu' en 'Immigratie, Integratie en Asiel.

12 september 2012
Kamerlid Roelof Bisschop heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.234 voorkeurstemmen.

Roelof Bisschop heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.480 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2007Dhr. Roelof Bisschop, Raadslid, SGP Veenendaal, gemeente Veenendaal2003 - 2011Dhr. Roelof Bisschop, Statenlid, SGP Utrecht, Provincie Utrecht

Dhr. Louis Bontes

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter Voor Nederland
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kamerlid Louis Bontes is fractievoorzitter.

Tot 20 juni 2014 lid van de fractie Bontes / Van Klaveren. Tot 29 oktober 2013 was Louis Bontes Kamerlid van de PVV.      

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Commissie voor de Werkwijze, Europese Veiligheids- en Defensie Assemblee, Veiligheid en Justitie.

Kamerlid Louis Bontes was penningmeester van de Stichting ondersteuning Tweede Kamerfractie PVV.

12 september 2012
Kamerlid Louis Bontes heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 958 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Commissie voor de Werkwijze, 'Europese Veiligheids- en Defensie Assemblee', Veiligheid & Justitie, Koninkrijksrelaties, 'Infrastructuur en Milieu' en 'Immigratie en Asiel'.

Aanverwant:2009 - 2010Dhr. Louis Bontes, Lid europees parlement, PVV, Europees Parlement (lijst van Nederlandse Europarlementariërs)

Dhr. Remco Bosma

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: maart 2016 (12 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (mrt 2016 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Economische Zaken, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Wonen en Rijksdienst.

Dhr. Martin Bosma

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', 'Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport', Commissie voor de Werkwijze en Koninkrijksrelaties.

12 september 2012
Martin Bosma heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.808 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - April 2012
Kabinet Rutte I
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)'.

Martin Bosma (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 391 voorkeurstemmen.


Dhr. André Bosman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: De persvoorlichter van André Bosman is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van André Bosman is Priscilla Boonman (p.boonman@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van André Bosman was Maurice Hoogeveen. Maurice Hoogeveen is gemeenteraadslid in LeidenWerkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov. 2012 - mrt 2017)
 Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de Navo Assemblee, Koninkrijksrelaties, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Kamerlid André Bosman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 6.732 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
'Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad', Buitenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de Navo Assemblee, Jeugdzorg, Koninksrijkrelaties en de tijdelijke commissie Parlementair onderzoek Onderhoud en innovatie spoort'.

André Bosman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.201 voorkeurstemmen.


Mevr. Lea Bouwmeester

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Financiën, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Commissie voor de Werkwijze, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Veiligheid en Justitie.

Kabinet Rutte 1 (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Financiën, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Contactgroep Verenigd Koninkrijk, 'Veiligheid en Justitie'.
Werkzaamheden bij de Overheid:


In augustus 2016 geeft Lea Bouwmeester aan dat ze als Kamerlid stopt na de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.

Van mei 2013 tot september 2013 is Tweede Kamerlid Lea Bouwmeester tijdelijk vervangen door Roelof van Laar (zwangerschap).

12 september 2012
Kamerlid Lea Bouwmeester heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.451 voorkeurstemmen.

Lea Bouwmeester heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.658 voorkeurstemmen.

Lea Bouwmeester (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 3217 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2002 - 2006Mevr. Lea Bouwmeester, Raadslid, PvdA Almere, gemeente Almere

Dhr. Harm Brouwer

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: juli 2016 (7 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (juli 2016 - mrt 2017)
Commissies / PvdA-woordvoerder / portefeuille:
Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Veiligheid en Justitie, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Wonen en Rijksdienst.

Dhr. Eppo Bruins

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: ChristenUnie
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: december 2015 (1 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (dec 2015 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Economische Zaken, Financiën, Infrastructuur en Milieu, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Mevr. Hanke Bruins Slot

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Defensie, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Commissie voor de Werkwijze en de Tijdelijke commissie ICT.

De persvoorlichter van Hanke Bruins Slot is Marloes Metaal: m.metaal@tweedekamer.nl; 06-22692445.

12 september 2012
Kamerlid Hanke Bruins Slot heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.765 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - April 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:  
Binnenlandse Zaken, Europese Zaken, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid & Justitie en Koninkrijksrelaties.

Hanke Bruins Slot heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 746 voorkeurstemmen.


Mevr. Yasemin Cegerek

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: juni 2013 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (jun 2013 - mrt 2017)
Commissies / PvdA-woordvoerder / portefeuille:
Infrastructuur en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In december 2016 geeft Yasmin Cegerek aan dat ze als kamerlid stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017. 
   
Vanaf september 2013 wordt Tweede Kamerlid Yasmin Cegerek tijdelijk vervangen door Henk Leenders.