Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 3 van 16 (156 resultaten)

Mevr. Betty de Boer

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: In juni 2016 geeft Kamerlid Betty de Boer aan dat ze stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)  
Commissies / VVD-woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep Duitsland, Financiën, Koninkrijksrelaties, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu, Immigratie, Integratie en Asiel en lid van de Tijdelijke commissie Huizenprijzen.

De persvoorlichter van Betty de Boer is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van Betty de Boer is Thom van Campen.


12 september 2012
Kamerlid Betty de Boer heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 7.786 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - sept 2012)
Commissies / VVD-woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep Duitsland, Rijksuitgaven, Dierhouderij en 'infrastructuur en milieu'.

Betty de Boer heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 9.028 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2002 - 2010Mevr. Betty de Boer, Raadslid, VVD Groningen, gemeente Groningen

Mevr. Ingrid de Caluwť

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2011 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: De persvoorlichter van Ingrid de Caluwé is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker (PA) van Ingrid de Caluwé is Charlotte van Wezel. De persoonlijke medewerker was Lasse Hofstra.Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Delegatie naar de OVSE-Assemblee, Koninkrijksrelaties, Immigratie, Integratie en Asiel.

12 september 2012
Kamerlid Ingrid de Caluwé heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 556 voorkeurstemmen.


Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Delegatie naar de OVSE-Assemblee, Koninkrijksrelaties en 'Infrastructuur en Milieu'.

Ingrid de Caluwé heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.085 voorkeurstemmen.


Dhr. Machiel de Graaf

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Rijksuitgaven, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie' en Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Kamerlid Machiel de Graaf heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 376 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2011 - 2012Dhr. Machiel de Graaf, Lid van de 1e kamer, PVV, Eerste Kamer2010 - 2014Dhr. Machiel de Graaf, Raadslid, PVV, gemeente Den Haag ( 's-Gravenhage)

Dhr. Leendert de Lange

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
Aantal stemmen: 2.012 in 2012In dienst sinds: maart 2015 (1 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (mrt 2015 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Defensie, Veiligheid en Justitie, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Wonen en Rijksdienst.

Dhr. Raymond de Roon

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Buitenlandse zaken, Defensie en Koninkrijksrelaties.

Raymond de Roon is voorzitter van de Algemene kamercommissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking.

12 september 2012
Raymond de Roon heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 347 voorkeurstemmen.

okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Veiligheid en Justitie.

Raymond de Roon (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 448 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2010 - 2013Dhr. Raymond de Roon, Raadslid, PVV Almere, gemeente Almere

Mevr. Aukje de Vries

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: november 2012 (4 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: De persvoorlichter van Aukje de Vries is, in de Tweede Kamer, Kiki Olde Kalter (070-3182880; k.oldekalter@tweedekamer.nl).

De persoonlijke medewerker van Aukje de Vries is C. Moorman (a.moorman@tweedekamer.nl / 070-3182888).
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / woordvoerder / portefeuille: 
Financiën, Rijksuitgaven, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Contactgroep Verenigd Koninkrijk, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking.

Aukje de Vries heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2012 (12 september): 1.352 voorkeurstemmen.

Aukje de Vries heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.292 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2011 - 2012Mevr. Aukje de Vries, Statenlid, VVD Fryslan, Provincie Frysl‚n2002 - 2011Mevr. Aukje de Vries, Raadslid, VVD Leeuwarden, gemeente Leeuwarden

Dhr. Albert de Vries

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Defensie, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Kamerlid Albert de Vries heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 4.664 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2002 - 2012Dhr. Albert de Vries, Wethouder, PvdA Middelburg, gemeente Middelburg

Dhr. Elbert Dijkgraaf

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SGP
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SGP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Financiën, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid', Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie' en 'Infrastructuur en Milieu'.

De persvoorlichter van Elbert Dijkgraaf is Henk Goudriaan (wgoudriaan@sgp.nl, 010-7200777).


12 september 2012
Kamerlid Elbert Dijkgraaf heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 5.436 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder SGP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Financiën, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Presidium, Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Jeugdzorg, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur & Milieu en Immigratie en Asiel.

Elbert Dijkgraaf heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.134 voorkeurstemmen.

Dhr. Remco Dijkstra

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep België, Rijksuitgaven, Jeugdzorg, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu.

De persvoorlichter van Remco Dijkstra is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van Remco Dijkstra is Marieke Smits (m.smits@tweedekamer.nl, 070-3182910). Adinda Lodders was eerder persoonlijk medewerker van Remco Dijkstra (2012-2015).

12 september 2012
Kamerlid Remco Dijkstra heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 1.130 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2011Dhr. Remco Dijkstra, Raadslid, VVD, gemeente Buren2011 - 2012Dhr. Remco Dijkstra, Statenlid, VVD Gelderland, Provincie Gelderland

Mevr. Pia Dijkstra

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Afspraken inplannen met Kamerlid Pia Dijkstra kan via Marja Flierman (m.flierman@tweedekamer.nl; 070-3182628).

Wim Tönissen is senior beleidsmedewerker van D66 Tweede Kamerlid Pia Dijkstra (w.tonissen@tweedekamer.nl; 070-3182624).
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

2012
Portefeuille Tweede Kamer: Zorg (cure), medisch-ethisch, emancipatie, GGZ en Sport.


12 september 2012
Kamerlid Pia Dijkstra heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 24.886 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:  
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)'.

Bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 had kamerlid Pia Dijkstra 15.705 voorkeurstemmen. Dankzij deze voorkeurstemmen is Pia Dijkstra alsnog in de Tweede Kamer gekozen.