Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 4 van 16 (156 resultaten)

Mevr. Carla Dik-Faber

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: ChristenUnie
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jeugdzorg, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie en Infrastructuur en Milieu.

Afspraken met kamerlid Carla Dik-Faber kunt u maken via Jacobien Doornbos: j.doornbos@tweedekamer.nl.

12 september 2012
Kamerlid Carla Dik - Faber heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.604 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2007 - 2012Mevr. Carla Dik-Faber, Statenlid, ChristenUnie - Provincie Utrecht, Provincie Utrecht2003 - 2010Mevr. Carla Dik-Faber, Raadslid, ChristenUnie Veenendaal, gemeente Veenendaal

Mevr. Sjoera Dikkers

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Kamerlid Sjoera Dikkers heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 871 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Sjoera Dikkers heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 698 voorkeurstemmen.


Dhr. Pieter Duisenberg

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012-mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Europese Zaken, Financiën, Rijksuitgaven, Veiligheid en Justitie en Koninkrijksrelaties.
Werkzaamheden bij de Overheid:
De persvoorlichter van Pieter Duisenberg is, in de Tweede Kamer, Peter Valstar (070-3182864; p.valstar@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van Pieter Duisenberg is Wesley Boer.

12 september 2012
Kamerlid Pieter Duisenberg heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.862 voorkeurstemmen.

Mevr. Angelien Eijsink

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: januari 2003 (14 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Delegatie naar de Navo Assemblee, Rijksuitgaven, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Koninkrijksrelaties.

Angelien Eijsink is voorzitter van de vaste kamercommissie voor Buitenlandse Zaken (BZ).
Werkzaamheden bij de Overheid:


In juni 2016 geeft Angelien Eijsink aan dat ze als Tweede Kamerlid stopt bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017.

12 september 2012
Kamerlid Angelien Eijsink heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.949 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Delegatie naar de Navo Assemblee en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)'.

Angelien Eijsink heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.217 voorkeurstemmen.

Angelien Eijsink (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1453 voorkeurstemmen.


Dhr. Ton Elias

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: december 2008 (8 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Ton Elias is VVD-fractiesecretaris.

Ton Elias is ondervoorzitter van de vaste Kamercommissie Veiligheid en Justitie (bestuur). Tevens is Ton Elias lid van het presidium.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Presidium, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Jeugdzorg, Commissie voor de Werkwijze, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Contactgroep Frankrijk, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Strategisch Overleg Informatievoorziening, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Commissie voor de Werkwijze, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)'.
Werkzaamheden bij de Overheid:


De persvoorlichter van Ton Elias is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl).

12 september 2012
Kamerlid Ton Elias Den heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.555 voorkeurstemmen.

Ton Elias heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.084 voorkeurstemmen.


Mevr. Manon Fokke

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerde PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In september 2016 geeft Manon Fokke aan dat ze stopt als Tweede Kamerlid bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2017.

12 september 2012
Kamerlid Manon Fokke heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.732 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2007 - 2012Mevr. Manon Fokke, Raadslid, PvdA Maastricht, gemeente Maastricht

Dhr. Sietse Fritsma

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Vanaf mei 2015 is Sietse Fritsma vice-fractievoorzitter PVV.Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Koninkrijksrelaties en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

12 september 2012
Sietse Fritsma heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 644 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW, Immigratie en Asiel.

Sietse Fritsma (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 127 voorkeurstemmen.


Dhr. Jock Geselschap

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: november 2016 (2 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Defensie, Economische Zaken, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie, Wonen en Rijksdienst.

Mevr. Sharon Gesthuizen

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Op 21 maart 2016 geeft Sharon Gesthuizen aan dat ze stopt bij de volgende Tweede Kamerverkiezingen (2017).

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Financiën, Commissie voor het Onderzoek van de Geloofsbrieven, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI) en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

12 september 2012
Kamerlid Sharon Gesthuizen heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 5.155 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:  
Financiën, Commissie voor het Onderzoek van de Geloofsbrieven, Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Veiligheid en Justitie, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Immigratie en Asiel.

Sharon Gesthuizen heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.358 voorkeurstemmen.

Sharon Gesthuizen (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1595 voorkeurstemmen.

2006
SP-raadslid, gemeente Haarlem.


Dhr. Jaco Geurts

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Economische Zaken, Landbouw en Innovatie en Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Kamerlid Jaco Geurts heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 5.648 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2012Dhr. Jaco Geurts, Raadslid, CDA, gemeente Barneveld