Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 5 van 16 (156 resultaten)

Dhr. Rik Grashoff

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: mei 2015 (1 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (mei 2015 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder GroenLinks-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Economische Zaken, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Milieu, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid en Tijdelijke commissie Breed welvaartsbegrip.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2016 is Kamerlid Rick Grashoff benoemd tot 'groenste politicus van het jaar 2016'.

Dhr. Dion Graus

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: november 2006 (10 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Financiën, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie' en 'Infrastructuur en Milieu'.

12 september 2012
Kamerlid Dion Graus heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.387 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Financiën, Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Dion Graus (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1296 voorkeurstemmen.


Dhr. Ed Groot

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Rijksuitgaven, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Koninkrijksrelaties, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu en lid van de Tijdelijke commissie Huizenprijzen.

12 september 2012
Kamerlid Ed Groot heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 598 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte 1 (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Rijksuitgaven, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Ed Groot heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 510 voorkeurstemmen.


Mevr. Sultan Günal-Gezer

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: november 2012 (4 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de Navo Assemblee en Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

Sultan Günal - Gezer heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2012 (12 september): 1.990 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2012Mevr. Sultan Günal-Gezer, Wethouder, PvdA Uden, gemeente Uden

Dhr. Mark Harbers

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: december 2009 (7 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / woordvoerder / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Europese Zaken, Financiën, Presidium, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Koninkrijksrelaties, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.

Mark Harbers (VVD) is voorzitter van de vaste kamercommissie voor Rijksuitgaven.

De persvoorlichter van Mark Harbers is, in de Tweede Kamer, Jacek Magala (070-3182977; j.magala@tweedekamer.nl).

12 september 2012
Mark Harbers heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 3.234 stemmen.

Okt 2010 - April 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies / woordvoerder / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Financiën, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)' en de Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven.

De politieke assistent van Mark Harbers is Stefanie Kooiman.

Mark Harbers heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.063 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2007 - 2009Dhr. Mark Harbers, Wethouder, VVD Rotterdam, gemeente Rotterdam

Dhr. Marloes Haveman-Schüssel

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2010 (6 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Adjunct-griffier vaste commissie voor Sociale Zaken en Werkgelegenheid.Werkzaamheden bij de Overheid:
2015
Adjunct-griffier van de vaste commissie voor Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI), Tweede Kamer.

Dhr. Rudmer Heerema

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: september 2013 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (sept 2013 - mrt 2017)
Commissies / VVD-woordvoerder / portefeuille:
Defensie, Economische zaken, veiligheid & justitie en wonen & Rijksdient.
Aanverwant:2006 - 2013Dhr. Rudmer Heerema, Raadslid, VVD Alkmaar, gemeente Alkmaar

Dhr. Pieter Heerma

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap' en 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid'.

De persvoorlichter van kamerlid Pieter Heerma is Marloes Metaal: m.metaal@tweedekamer.nl / 06-22692445.

12 september 2012
Kamerlid Pieter Heerma heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 981 voorkeurstemmen.

Mevr. Lilian Helder

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Contactgroep Duitsland, Commissie voor de emolumenten, Commissie voor het Onderzoek van de Geloofsbrieven, Veiligheid en Justitie en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

12 september 2012
Kamerlid Lilian Helder heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.794 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / woordvoerder van PVV-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Contactgroep Duitsland, Defensie, Commissie voor het Onderzoek van de Geloofsbrieven, Veiligheid en Justitie en Koninkrijksrelaties.

Dhr. Duco Hoogland

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: november 2012 (4 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Contactgroep Frankrijk, Defensie, Financiën, Rijksuitgaven, Infrastructuur en Milieu.
Aanverwant:2006 - heden Dhr. Duco Hoogland, Raadslid, PvdA Rotterdam, gemeente Rotterdam