Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 7 van 16 (156 resultaten)

Mevr. Nine Kooiman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:

 

Kabinet-Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport', Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

2012
Kamerlid Nine Kooiman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen (12 september): 1.035 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie en Immigratie & Asiel.

Nine Kooiman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.533 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2010Mevr. Nine Kooiman, Raadslid, SP Nieuwegein, gemeente Nieuwegein

Dhr. Wouter Koolmees

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tweede Kamerlid Wouter Koolmees is Vice-fractievoorzitter D66 Tweede Kamer.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / D66-woordvoerder / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Presidium, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Afspraken inplannen met Kamerlid Wouter Koolmees kan via Marja Flierman (m.flierman@tweedekamer.nl; 070-3182628).

2012 - 2016
Portefeuille: Financiën en Cie Rijksuitgaven.

12 september 2012
Kamerlid Wouter Koolmees heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 10.413 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / D66-woordvoerder / portefeuille:
Financiën, Rijksuitgaven, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Wouter Koolmees heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.927 voorkeurstemmen.

Wouter Koolmees is in 2010 benoemd tot politiek Talent van het Jaar.

Wouter Koolmees werkte eerder als hoofd begrotingsbeleid bij het Ministerie van Financien.

Dhr. Henk Krol

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter 50PLUS
Politiek leider 50PLUS
Lijsttrekker 50PLUS (2012, 2017)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: september 2014 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (sept 2014 - mrt 2017)
Commissies / 50PLUS-woordvoerder / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Contactgroep België, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Economische Zaken, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Milieu, Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Wonen en Rijksdienst.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Henk Krol vervangt tijdelijk Tweede Kamerlid Martine Baay (ivm ziekte). Vanaf 12 december 2014 vervangt hij Martine Baay definitief.

Mevr. Attje Kuiken

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2016-)
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: januari 2007 (10 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Van november 2015 tot december 2016 is Attje Kuiken vice-fractievoorzitter PvdA.Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Financiën, Infrastructuur en Milieu.

12 september 2012
Kamerlid Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.247 voorkeurstemmen.

okt 2010 - april 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Rijksuitgaven, Strategisch Overleg Informatievoorziening, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu, Immigratie en Asiel en de Tijdelijke commissie Parlementair onderzoek Onderhoud en innovatie spoor.

Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.974 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 2797 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2010Mevr. Attje Kuiken, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Dhr. Tunahan Kuzu

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Denk
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 9 februari 2015 is Tunahan Kuzu lid van Groep Kuzu/Öztürk.

Tot 14 november 2014 is Tunahan Kuzu lid van de PvdA-fractie.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder (PvdA-)fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Koninkrijksrelaties, Immigratie, Integratie en Asiel.

12 september 2012
Kamerlid Tunahan Kuzu heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 23.067 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2008 - 2012Dhr. Tunahan Kuzu, Raadslid, PvdA Rotterdam, gemeente Rotterdam

Dhr. Henk Leenders

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2014 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Economische Zaken, Infrastructuur en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:
De persoonlijke medewerker van Henk Leenders is Jacqueline Crijns (j.crijns@tweedekamer.nl).

Mevr. Renske Leijten

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 15
In dienst sinds: juni 2006 (10 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport'.

Van februari 2014 tot mei 2014 wordt Renske Leijten tijdelijk vervangen (zwangerschap).

12 september 2012
Kamerlid Renske Leijten heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 69.146 voorkeurstemmen.

Okt 2010 - april 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)'.

Renske Leijten heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 41.115 voorkeurstemmen.

Renske Leijten (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 4791 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2005 - 2007Mevr. Renske Leijten, Voorzitter, ROOD, Partijvoorzitters Landelijke Partijen

Mevr. Mei Li Vos

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 35
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet-Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille: 
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Defensie, Economische Zaken, Europese Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie.  
Mei Li Vos heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 10.200 voorkeurstemmen.
     
Mei Li Vos is ondervoorzitter van de kamercommissie Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW).

2012
Kamerlid Mei Li Vos heeft bij de Tweede Kamerverkiezing: 8.451 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2007 - 2010Mevr. Mei Li Vos, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Mevr. Helma Lodders

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 40
In dienst sinds: juni 2010 (6 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Helma Lodders is ondervoorzitter van de algemene Kamercommissie voor Wonen en Rijksdienst (bestuur).

De persvoorlichter van Helma Lodders is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl) t.a.v. Landbouw en Kiki Olde Kalter (070-3182880; k.oldekalter@tweedekamer.nl) t.a.v. pensioenen. De persoonlijke medewerker van Helma Lodders is Margje Knaapen.

12 september 2012
Kamerlid Helma Lodders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.734 voorkeurstemmen.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - april 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

Helma Lodders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.630 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2002 - 2008Mevr. Helma Lodders, Wethouder, VVD, gemeente Zeewoldeheden Mevr. Helma Lodders, Ab-lid, VVD Flevoland, Provinciale Bestuurders Politieke Partijen

Dhr. Barry Madlener

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: september 2012 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Europese Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

12 september 2012
Kamerlid Barry Madlener heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 829 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2009 - 2014Dhr. Barry Madlener, Lid europees parlement, PVV - Niet ingeschrevenen, Europees Parlement (lijst van Nederlandse Europarlementariėrs)2006 - 2009Dhr. Barry Madlener, Lid van de 2e kamer, PVV, Tweede Kamer2002 - 2007Dhr. Barry Madlener, Raadslid, Leefbaar Rotterdam, gemeente Rotterdam